Sök besiktningsmän på stor karta!

KONTAKTUPPGIFTER för auktoriserad båtbesiktning
United Kingdom Germany = anger språkkunskaper

GÖTEBORG
Jan Kopperud, Göteborg, www.aptusbatkonsult.sejan.kopperud@aptusbatkonsult.se, 031-55 49 15, 070-655 49 15 United Kingdom Germany
Bo Peders, Göteborg, bo.js.peders@goteborg.utfors.se, 031-29 58 13, 070-492 39 49
John H.V Lindblom, Åsa, Göteborg, www.jhvl-design.comjhvl-design@telia.com United Kingdom Finland0340-65 81 83, 070-887 24 76, 0406-581 87 11

HELSINGBORG
Jan Peterson, Nyhamnsläge, jp@batobesiktning.se, 070-438 29 65 United Kingdom 

HENÅN
Peter Isaksson, Henån, peter@boatandconsulting.com, 072-327 25 27United Kingdom

ORUST
Bengt Arvidsson, Orust, www.yacht-consult.se, bengt@yacht-consult.se, 0304-209 45, 076-844 09 45 United Kingdom

STRÖMSTAD
Anders Jernelius, Strömstad, www.linje3.se, anders@linje3.se, 0526-320 72, 070-570 55 08

LILLA EDET
Kjell Carlsson, Lilla Edet, www.v-b-b.sekjellcarlsson@hotmail.com, 070-681 81 60

 

STOCKHOLM
Bo Berg, Vaxholm, 10S10@live.se 08-541 322 64, 070-738 82 46
Conny Zetterberg, Värmdö, www.zetterbergmarin.se, conny.zetterberg@gmail.com, 070-926 15 09
Kent Wiström, Stockholm, www.kwmarine.sekent@kwmarine.se, 070-835 87 80 United Kingdom Germany
Thomas Larsson, Nacka, thomas.larsson@yachtsnickeriet.se, 08-716 56 79, 070-716 28 79
Lars Gunnarsson, Stockholm, batbesiktning@lagunmarin.se, 076-842 69 66, 08-731 83 33 United Kingdom

ENKÖPING
Johan Sandin, Enköping, www.marineprotect.sebatbesiktning@tele2.se, 070-756 28 75 United Kingdom

NORRKÖPING
Kent Wiström, Krokek, www.kwmarine.sekent@kwmarine.se, 070-835 87 80 United Kingdom Germany

VIMMERBY
Conny Tinglöv, Vimmerby, connytv43@gmail.com, 070-623 03 70 United Kingdom

GOTLAND
Kenth Lindqvist, Gotland, kenth.l@mail.com , 070-827 19 20 United Kingdom